Samsung’tan AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi


AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi Bir Harika

Samsung’tan üstün yetenekli çamaşır makinesi olan Addwash Akıllı Kapak teknolojisi ile yine gönüllerimizi feth ediyor !

Büyük kapasitesi ve kısa yıkama süresi ile 12 kg lık bu çamaşır makinesi gerçekten tüm annelerin hoşuna gidecek. Özellikle kalabalık aileler için tek seferde bir çok çamaşır yıkayarak üstelikte kısa zamanda yıkayabilmesi biz kadınların işini kolaylaştırarak zaman kazanmamızı da sağlıyor.

Addwash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde makineyi çalıştırdıktan sonra, unuttuğumuz bir çamaşırı tambur içi sıcaklık 55 derecenin altında iken rahatlıkla ekleyebilme özelliği ve sadece durulamak yada kurutmak istediğimiz elde yıkanan bir çamaşırı kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilme özelliklerinin yanı sıra Dijital İnverter Motoru sayesinde minimum ses seviyesi ve ayrıca uzun ömürlü performans sağlıyor. VRT Plus teknolojisi sayesinde çamaşır yıkama esnasında daha az gürültü vermesi ve 3D titreşim sensörü sayesinde yüksek devirde bile tamburu daha sağlam bir şekilde dengede tutarak az gürültü ve az titreşim vererek gürültüden bizi uzaklaştırıyor.

Daha sessiz ve daha güçlü bir performans olmasına rağmen enerji tüketiminde de evrensel motora göre daha cimri olduğunu vurguluyor . 10 yıllık bir garantisi oldugunu da belirten bu makinenin fırça kullanımını ortadan kaldırarak daha güçlü dayanıklılık sağlayacağını belirtiyor. Bir akıllı telefon uygulaması kullanarak Akıllı Kontrolü sayesinde yıkamayı uzaktan kontrol etmemizi ve izlememizi sağlıyor.

Evin içinde veya dışında, anında başlatabilir veya duraklatabilir ve devir seçimlerini, kalan zaman ve bitiş uyarılarını görebilmemize olanak tanıyor.

Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknoloji sayesinde deterjan köpüklere dönüşür. Kumaşa hızlıca nufuz ederek kirlerin kolayca çıkmasını sağlıyor ve düşük sıcaklıkta bile güçlü temizlik sağlıyor.

Daha bitmedi…

AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi çamaşırları sadecce 59 dakikada yıkıyor. Daha güçlü bir şekilde durulama yaparken 59 dakikada tamamlamak için Speed Spray kullanarak dönme hızını arttırıyor.

Buble Soak teknolojisi ile çeşitli çıkmayan lekeli çamaşırları ıslatır. Tamamen köpük içinde kalmasını sağlayarak lekelerin yumuşamasını ve etkin bir şekilde çıkmasını sağlıyor.

Samsung bunlarla yetinmeyip dahasını da bizlere sunuyor ve en dikkat çeken özelliği ise Kolay Problem Çözme yeteneğine sahip olan bu çamaşır makinesi bir akıllı telefon uygulaması sayesinde problemlerin kolaylıkla düzeltilmesini sağlıyor ( bunun için kablosuz ağ bağlantısı gerekli) ve bu sayede servis çağırma zahmetinden de bizi kurtaracak gibi görünüyor.

Daha detaylı bir bilgi almak için ve özelliklerini Samsung’un web sitesi üzerinden görüntülemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

www.samsung.com.tr

Bir Yorum Bırakarak Görüşünüzü Belirtin