Whatsapp Yanlış Mesaj Derdine Son


Sonunda beklenen oldu !

Beta sürümü ile Whatsapp’a eklenen iki yeni özellik geldi.

Geçtiğimiz günlerde tüm eski model akıllı telefonlardan desteğini çekeceğini açıklayan Whatsapp’ta artık yanlış mesaj gönderme kabusuna son veriyor. Gönderilen mesajı silme özelliği ve mesajı düzenleme özelliği  beta sürümü ile nihayet geldi.

Artık Whatsaap’ı Beta sürümü ile kullanacağız.

Gönderilen mesajı silmek / iptal etmek istersek artık bu Beta sürümü sayesinde mümkün olacak. Kullandığımız bir çok uygulamada bulunmayan bu özellik oldukça kullanışlı ve uzun süredir beklenen bir özellik bence. Ayrıca gönderilen yanlış mesajı düzenleme imkanıda sunuyor.

Artık Whatsapp’ta yanlış kişiye gönderilen bir mesajı silebilme ve ayrıca düzenleyebilme imkanı tanıdığından dolayı bizi bu kabustan kurtarmış olacak…

Beta sürümü ile gelen Whatsapp’ın bir diğer özelliği ise Canlı Konum İzleme özelliği. İzlemek istediğiniz kişi eğer izin verirse, Whatsapp Canlı Konum İzleme özelliği sayesinde izlemek istediğimiz kişinin konumunu izleyebileceğiz. Whatsapp’ın sundugu bu özellik özellikle anne ve babaların çocuklarını izleyebilme şansı aklıma geldi hemen.

Eğer çocugunuz telefon kullanıyorsa ve interneti aktif olan bir akıllı telefon kullanıyor ise bu özellik anne ve babaların işine çok yarayacak. Fakat bu açıdan bakıldıgında ne kadar iyi bir özellik olduğunu düşünsekte  diğer yandan da gizlilik açısından gizli olanlar için 🙂  bir çok endişe yaratacak gibi görünüyor.

Bir Yorum Bırakarak Görüşünüzü Belirtin